Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

 • joomla org

  Карітас Краматорськ

  Благодійний фонд
  li
  Допомога мешканцям буферної зони
  li
  Допомога переселенцям
  li
  Допомога місцевим мешканцям
  li
  Допомога інвалідам та важкохворим
  li
  Бізнес гранти, перекваліфікація
  li
  Працевлаштування

vidpocyinok 798x44929 липня до пансіонату "Старий замок", де відбувається оздоровлення 30 дітей, завітали соціальні працівники фонду. З нагоди Дня міста Святогірська вони організували для своїх підопічних яскравий і насичений розвагами квест "Піратська вечірка".

Під час заходу діти охоче малювали, з радістю приймали участь в різних спортивних змаганнях і естафетах. Цікавою несподіванкою для них став пошук таємничого скарбу, схованого в Старому замку. Ним виявилися класні білі футболки з символікою БФ "Карітас України".

pv-9 pv-4
pv-6 pv-8

Юні мешканці смт Миронівський, які зазнали психологічної травми, перебуваючи в зоні військового конфлікту, охоче відгукнулись на пропозицію працівників фонду намалювати "Корабель бажань" – символ мрії, яка має здійснитись. Мрії, занотовані на папері вимушеними свідками війни, благодійний фонд "Карітас Краматорськ" обіцяє втілити у життя заради щастя кожного з них.

pv-10 pv-12
pv-13 pv-14

Допомога дітям надається фондом в рамках проекту "Охорона здоров'я та психосоціальна допомога вразливим групам населення, що постраждали в результаті конфлікту та мешкають на контрольованих урядом територіях та неконтрольованих урядом територіях Донецької і Луганської областей, Україна". Фінансове забезпечення проекту здійснює МВФ "Карітас Україна" та Caritas Austria.