Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

 • joomla org

  Карітас Краматорськ

  Благодійний фонд
  li
  Допомога мешканцям буферної зони
  li
  Допомога переселенцям
  li
  Допомога місцевим мешканцям
  li
  Допомога інвалідам та важкохворим
  li
  Бізнес гранти, перекваліфікація
  li
  Працевлаштування

Prostir 1Природні акумулятори електричної енергії, батарейка з фруктів - чи можливо це? З цим питанням намагалися розібратися в лабораторії «Простору, дружнього до дитини», який з успіхом функціонує у м. Святогірську.

Проводячи цікаві експерименти зі звичайними овочами та фруктами, аніматори наочно демонстрували дітям природу електрики та чудеса хімії. Знайомі їм лимон, яблуко, картопля, морква, часник, хліб, вівсяні пластівці, контактуючи з йодом, змінювали своє забарвлення. Таким чином, юні хіміки дізнавалися про наявність в них певної кількості крохмалю. Вони з цікавістю спостерігали, як при змішуванні розчинів оцту та соди відбувалась реакція з виділенням бульбашок вуглекислого газу.

Діти вчились малювати фруктами та овочами! Таланти народжувались на очах аніматорів. Вони експериментували з формою, кольором, структурою досліджуваних фруктів і овочів. На світ народжувались захоплюючі та яскраві твори!

Prostir 2 Prostir 3
Prostir 4 Prostir 5

"Тиждень овочів і фруктів" мав на меті привернути увагу дітей до дивовижного світу навколишньої природи, збагатити знаннями про неї, спонукати їх стати дослідниками. А головне – зробити їх щасливими.

Забезпечення відпочинку і всебічного розвитку дітей у "Просторі, дружнього до дитини" (проект OFDA) – один з пріоритетних напрямків у діяльності БФ "Карітас Краматорськ".