Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

 • joomla org

  Карітас Краматорськ

  Благодійний фонд
  li
  Допомога мешканцям буферної зони
  li
  Допомога переселенцям
  li
  Допомога місцевим мешканцям
  li
  Допомога інвалідам та важкохворим
  li
  Бізнес гранти, перекваліфікація
  li
  Працевлаштування

mironivskeГромадська організація «Агентство Місцевого Економічного Розвитку смт. Миронівський» від імені мешканців селища висловила подяку «Карітас Краматорськ» і директору фонду отцю Василю Іванюку за допомогу у відновленні житлового фонду, який внаслідок військового конфлікту на Сході України зазнав руйнувань в січні-лютому 2015 року.

В листі до керівника фонду зазначено:

"Тривалий час мешканці змушені були жити з розбитими вікнами, через бойові дії багато хто залишився без роботи і не мав можливості своїми силами відновити житло.

Наша ГО «АМЕР смт. Миронівський» неодноразово зверталася в різні благодійні фонди з проханням відновити пошкоджене житло нашого селища. Але тільки «Карітас Краматорськ» відгукнувся на наше прохання і замінив вікна, пошкоджені під час обстрілів.

У селищі виконується «Програма з підготовки до зими». Але нею охоплена лише невелика кількість мешканців селища. Тому сподіваємось на подальшу співпрацю та допомогу фонду".

Представники громадськості підкреслили, що мешканці селища, що знаходиться в буферній зоні на Донеччині, задоволені високою якістю нових пластикових вікон, які дозволять їм зменшити витрати на опалення помешкань.

На завершення листа-подяки його автори побажали Карітасу успіхів і процвітання.

За підтримки Cordaid «Карітас Краматорськ» забезпечив відновлення вікон у 170 пошкоджених будинках.