Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

 • joomla org

  Карітас Краматорськ

  Благодійний фонд
  li
  Допомога мешканцям буферної зони
  li
  Допомога переселенцям
  li
  Допомога місцевим мешканцям
  li
  Допомога інвалідам та важкохворим
  li
  Бізнес гранти, перекваліфікація
  li
  Працевлаштування

psiholog 1Карітас Краматорськ» постійно здійснює психологічну підтримку населення. Одним з видів робіт психологів проекту GMFA, за підтримки німецьких донорів, є проведення тренінгів. Це тренінги різної тематики та спрямування, які психологи проводять як самостійно, так і з залученням відповідних фахівців.

Психологи фонду Анна і Олена, працюючи із запитами щодо розвитку жіночності, відкрили для себе роботи Олени Тараріної. Ознайомившись з її діяльністю, авторськими роботами, тренінгами та семінарами, вони відправили заявку на співпрацю.

Олена Тараріна відразу ж відгукнулася на прохання, але, на жаль, через вкрай завантажений графік, поки ще не змогла особисто прийняти участь у проведенні тренінгу в нашому фонді. Однак вона не залишила без уваги прохання колег з Карітасу і запропонувала вислати на адресу фонду авторську літературу.

psiholog 2 psiholog 3

Психологи "Карітас Краматорськ" висловлюють щиру подяку Олені Тараріній за сприяння діяльності фонду, надану допомогу, зичать шановній колезі творчих успіхів і плідної роботи, а також сподіваються, що незабаром зможуть познайомитись особисто та спільно попрацювати над загальним запитом.