Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

 • joomla org

  Карітас Краматорськ

  Благодійний фонд
  li
  Допомога мешканцям буферної зони
  li
  Допомога переселенцям
  li
  Допомога місцевим мешканцям
  li
  Допомога інвалідам та важкохворим
  li
  Бізнес гранти, перекваліфікація
  li
  Працевлаштування

psiholog 18 вересня в Школі мистецтв м. Золоте Луганської області психологи «Карітас Краматорськ» ініціювали проведення акції патріотичного спрямування.

Місто розташоване в буферній зоні. Для підтримки патріотичного настрою серед вихованців школи та їх батьків тут було організовано майстер-клас під назвою "Моя країна - Україна". Він передбачав виготовлення дітьми творчих виробів, присвячених державним символам. Юні художники та майстри виправдали очікування організаторів: їх яскраві аплікації свідчили про натхнення і неабиякий творчий потенціал першокласників.

В цей день на запрошення церкви "Добра вість" психологи Карітасу зустрітися також з учнями середніх шкіл. Діти декламувала поезію Тараса Шевченка. Присвячені Україні та написані на символічних жовтих і блакитних паперових серцях вірші вони клеїли на мапу держави. В такий спосіб молодь Золотого демонструвала свою любов до різних регіонів Батьківщини.

psiholog 2 psiholog 3
psiholog 4 psiholog 5
psiholog 6 psiholog 7

Піднесений настрій учасників і творча атмосфера, створена під час зустрічей, свідчили про професійну роботу працівників благодійного фонду.

Діяльність Карітасу в місті буде продовжено за підтримки Cordaid в рамках проекту "Підготовка до зими в буферній зоні Луганської та Донецької областей II".