Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

 • joomla org

  Карітас Краматорськ

  Благодійний фонд
  li
  Допомога мешканцям буферної зони
  li
  Допомога переселенцям
  li
  Допомога місцевим мешканцям
  li
  Допомога інвалідам та важкохворим
  li
  Бізнес гранти, перекваліфікація
  li
  Працевлаштування

fotokonf20-21 вересня 2016 р. команда краматорського Карітасу в складі локального адміністратора Катерини Овчаренко, кейс-менеджерів Інни Кравцової та Інни Мирошниченко, прийняла участь у конференції «Впровадження підходу «кейс-менеджмент» у роботі з ВПО», що відбувалася в м. Київ. Захід відбувся за підтримки уряду Японії та Міністерства соціальної політики України, в межах Програми ПРООН з відновлення і налагодження миру.

Конференція мала підсумовуючий характер. Учасники робили висновки, щодо ефективності апробованого протягом жовтня 2015 – вересня 2016 р. формату надання соціальних послуг, представляли результати втілення нового для України підходу «кейс-менеджмент».

Перед учасниками конференції виступили з доповідями консультанти та експерти ПРООН, керівники проектів з кейс-менеджменту від МБФ «Карітас Україна», БФ «Ліга соціальних працівників України», БО «Сподівання» та інш.

Запровадження кейс-менеджменту в роботі з ВПО, особливості реалізації нового підходу соціальної роботи в громадському секторі, співпраця з місцевою владою, шляхи залучення ВПО до кейс-менеджменту - ці та інші актуальні теми обговорювалися учасниками заходу.

Підводячи підсумки конференції, національний консультант ПРООН Олена Савчук відзначила, що пілотний проект був втілений з результатами, що переконливо свідчать про актуальність кейс-менеджменту, його конкурентоспроможність, а начальник Управління Мінсоцполітики Ірина Пінчук, виявила впевненість, що цей підхід буде активно розвиватися в Україні.