Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

 • joomla org

  Карітас Краматорськ

  Благодійний фонд
  li
  Допомога мешканцям буферної зони
  li
  Допомога переселенцям
  li
  Допомога місцевим мешканцям
  li
  Допомога інвалідам та важкохворим
  li
  Бізнес гранти, перекваліфікація
  li
  Працевлаштування

gra 1Сєвєродонецький центр дитячого розвитку "Простір, дружній до дитини" благодійного фонду "Карітас Краматорськ" спільно з громадською організацією "Всеукраїнська організація "КЛАС" провів для своїх вихованців Чемпіонат з настільних ігор.

Аніматори запропонували дітям у віці від 6 років сучасні інтелектуальні ігри, котрі приваблювали своєю оригінальністю, зовнішнім виглядом, яскравістю фарб, незвичними правилами, музикальністю.

gra 2 gra 3
gra 4 gra 5
gra 6 gra 7
gra 8 gra 9
gra 10 thumb gra 11
gra 12 gra 13

Дітей захопили позитивні емоції, азарт, веселощі, намагання бути переможцем. Кожен прагнув взяти букву з «Алфавітного банку», зібрати словосполучення «Карітас Краматорськ» та отримати супер-приз. Чемпіонат перетворився на дитяче свято, що пройшло під гаслом "Разом долаємо перешкоди, разом досягаємо мети!"

Високоякісні навушники і солодощі – нагорода найбільш активним і кмітливим. Радість дітлахів, задоволення батьків – гідна подяка організаторам. Захід відбувся за фінансової підтримки міжнародної благодійної організації MERCY CORPS в рамках пілотного проекту, спрямованого на захист прав дитини.