Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

 • joomla org

  Карітас Краматорськ

  Благодійний фонд
  li
  Допомога мешканцям буферної зони
  li
  Допомога переселенцям
  li
  Допомога місцевим мешканцям
  li
  Допомога інвалідам та важкохворим
  li
  Бізнес гранти, перекваліфікація
  li
  Працевлаштування

vizok 1За підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії Карітас Краматорськ продовжує реалізацію проекту «Впровадження підходу «кейс-менеджмент» у роботі з ВПО».

Метод дозволяє здійснити оцінку ситуації й потреб клієнта, планування відповідних заходів щодо їх задоволення, пошук організацій та фахівців, які надають відповідні послуги в громаді, координувати їх дії в процесі кейс-менеджменту, а також здійснювати представництво інтересів клієнта. В результаті ВПО не лише вирішує свої проблеми та задовольняє потреби, але отримує знання й навички для їх самостійного вирішення в майбутньому.

Кейс-менеджери Карітас Краматорськ сприяють розвиткові у клієнтів можливостей та спроможності застосовувати різні підходи до вирішення проблем. Під час спілкування з потребуючими вони заохочують їх до участі у житті громади, взаємодії з її членами, налагоджують зв'язок клієнтів з соціальними системами для отримання послуг і пошуку необхідних ресурсів.

Прикладом ефективного запровадження проекту, що базується на принципах кейс-менеджменту, може служити реальна допомога, надана В'ячеславу Камчатному.

vizok 4 vizok 5
vizok 6 vizok 7
vizok 8 vizok 9
vizok 10  

В недавньому минулому В'ячеслав Євгенович мешкав у Донецьку. В 2000 році чоловіка спіткало горе: він зазнав важкої травми на підприємстві, внаслідок чого йому були ампутовано обидві нижні кінцівки. Коли розпочався військовий конфлікт на Сході України, В'ячеслав Камчатний разом з сестрою покинув рідне місто, опинився в Одесі, а потім переїхав до Краматорська – ближче до рідного дому. Тут опіку над ним взяв благодійний фонд Карітас.

Кейс-менеджер Інна Кравцова допомогла В'ячеславу Євгеновичу оформити документи для отримання соціальних виплат і включення в програму соціальної реабілітації. Також переселенцю допомогли пройти комісію МСЕК. Від благодійників з Канади В'ячеславу Камчатному передали інвалідний візок, а в рамках проекту від Карітасу Німеччини продуктовий набір. Тож наразі чоловіку відновили соціальні виплати, він має можливість самостійно пересуватися під час прогулянок містом.

Постійно підтримуючи свого «підопічного» кейс-менеджер не просто виконує свої обов’язки, але й заохочує його до більш активного життя. Така соціальна адаптація ВПО свідчить про успішне застосування Карітасом методу «кейс-менеджмент» в роботі з клієнтами.