Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

 • joomla org

  Карітас Краматорськ

  Благодійний фонд
  li
  Допомога мешканцям буферної зони
  li
  Допомога переселенцям
  li
  Допомога місцевим мешканцям
  li
  Допомога інвалідам та важкохворим
  li
  Бізнес гранти, перекваліфікація
  li
  Працевлаштування

muralЗ нагоди Міжнародного дня толерантності Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні у партнерстві з містом Краматорськ та за підтримки Донецької Обласної Державної Адміністрації оголошує конкурс мурал-арту (стінного розпису) на тему “Толерантність”.

Чекаємо на креативні пропозиції на тему терпимості, взаєморозуміння і єдності, адже мистецтво – це універсальна мова, зрозуміла кожному.

Надсилайте свої пропозиції дизайну стінопису у високій якості на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 14 листопада 2016, 09:00.

Найкращі проекти мурал-арту будуть представлені на заході “Донеччина за толерантність”, який відбудеться 16 листопада 2016, з 11:00 до 14:00, у місті Краматорськ, вул. Шкільна 9а, Палац культури імені Л. Бикова.

Мешканці міста Краматорськ та гості заходу оберуть кращий проект мурал-арту, а переможець конкурсу матиме змогу реалізувати свій творчий задум у громадському місці Краматорська; витрати на проект будуть відшкодовані ПРООН.

Ініціатива реалізується Програмою відновлення і налагодження миру ПРООН за фінансової підтримки урядів Швеції та Швейцарії.