Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

 • joomla org

  Карітас Краматорськ

  Благодійний фонд
  li
  Допомога мешканцям буферної зони
  li
  Допомога переселенцям
  li
  Допомога місцевим мешканцям
  li
  Допомога інвалідам та важкохворим
  li
  Бізнес гранти, перекваліфікація
  li
  Працевлаштування

111В кінці лютого підходить до завершення один з соціально важливих проектів, організований благодійним фондом Карітас Краматорськ - Підготовка до зими в буферній зоні Луганської та Донецької областей II за підтримки Cordaid, загальна мета якого: допомогти населенню буферної зони підготуватися до зими.

Проект передбачав різні види допомоги: забезпечення медичними аптечками, надання медичної допомоги, постачання паливом для обігріву, надання грошової допомоги на базові потреби і надання продуктових і гігієнічних наборів. Також проектом передбачено виділення грантів для відновлення сільського господарства для жителів буферної зони Луганської області, яке постраждало в результаті проведення АТО.

На даний момент в рамках проекту БФ Карітас Краматорськ забезпечив медичними аптечками 300 сімей з міст Щастя, Золоте, Попасна та прилеглі села.

222 333

Серед потребуючих є і лежачі хворі, для яких теж були придбані та передані ліки. 362 сім'ї Луганській обл. отримали допомогу у вигляді продуктових і гігієнічних наборів. Крім цього в містах, розташованих на лінії розмежування працюють психологи БФ Карітас Краматорськ, які проводять різні заходи, покликані зняти з дітей і дорослих психологічну напругу в результаті негативних подій на Донбасі.

Психологи фонду провели для дітей свято Святого Миколая в містах Попасна, Золоте, Щастя, і в селищі Врубівка. Загальна кількість дітей, які відвідали це свято - 205 осіб.

Нагадаємо, Благодійний фонд Карітас Краматорськ був створений навесні 2015 року. Його діяльність спрямована на надання допомоги внутрішньо переміщеним особам і жителям буферної зони. Фінансове забезпечення роботи фонду здійснюють благодійні організації з країн Європи.