Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

 • joomla org

  Карітас Краматорськ

  Благодійний фонд
  li
  Допомога мешканцям буферної зони
  li
  Допомога переселенцям
  li
  Допомога місцевим мешканцям
  li
  Допомога інвалідам та важкохворим
  li
  Бізнес гранти, перекваліфікація
  li
  Працевлаштування

image001Cтала доброю традицією спільна праця офіцера об’єднаного центру цивільно – військового співробітництва полковника В’ячеслава Раєвського та його помічника ст. лейтенанта Вікторії Черкасової із координатором і працівниками проекту «Домашня опіка» для тяжкохворих, осіб літнього віку, які через свій фізичний стан постійно перебувають вдома.

Напередодні 8 Березня вони відвідали своїх підопічних – родину пенсіонерів Демянко, привітали Валентину Андріївну зі святом весни, прихід якої жінка може спостерігати тільки зі свого вікна, бо внаслідок інсульту вона прикута до ліжка впродовж 5 років.

Всім добре відомо, наскільки важлива літнім людям проста увага, можливість з кимось поговорити. Вони як діти чекають подарунків на свято. Тому було дуже приємно бачити її радісні очі, чути слова подяки та її запрошення приходити ще.

Не залишився без моральної підтримки та продуктового набору від військових і Микола Якович, який взяв на себе всі клопоти за доглядом жінки та домогосподарством.

image003 image005
image007 image009

«Ми хочемо, щоб літні люди отримували не тільки фінансову допомогу, але й відчували нашу турботу та близькість, – коментує Інна Мирошниченко, координатор проекту «Домашня опіка». – Саме тому ми ідемо до наших підопічних, аби підтримати та разом поринути у їх спогади, почитати улюблені книжки».

Навчитися розуміти ближнього і, насамперед, старше покоління – найважливіша соціальна задача. Адже якою буде наша старість, багато в чому залежить від того, що сьогодні ми самі робимо для наших батьків, старших сусідів по будинку, для тих, хто уособлює собою досвід і мудрість, хто зберігає наші традиції, для тих, хто дав нам життя.

Всі люди колись перестають бути молодими. Чи вправі очікувати від інших турботи і участі той, хто сам обділив ними літніх людей? Біблія стверджує, що допомагаючи іншим, сам почуваєшся щасливим. Будьмо щасливими!