Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

 • joomla org

  Карітас Краматорськ

  Благодійний фонд
  li
  Допомога мешканцям буферної зони
  li
  Допомога переселенцям
  li
  Допомога місцевим мешканцям
  li
  Допомога інвалідам та важкохворим
  li
  Бізнес гранти, перекваліфікація
  li
  Працевлаштування

130 липня 2017 року в міському парку культури та відпочинку Ювілейний, під егідою Карітас Краматорськ стартував ІІ-й етап Всеукраїнської культурно-мистецької, патріотичної акції під назвою «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну». Цей захід, який проводить ГО «Ти не один», за ініціативи Лілії Дорошенко, учениці 10-го класу загальноосвітньої школи №2 м. Покровська, та підтримки Міністерства культури, пройде по всім обласним центрам України й завершиться 24 серпня 2017 року на День Незалежності в м. Покровськ Донецької області.

Мистецька акція передбачає провезення виконаної дітьми та дорослими «Картини Миру», закріпленої на автомобілі, по всім регіонам України з проведенням в кожному з них масштабних презентаційно-мистецьких патріотичних заходів. Картина вже визнана національним рекордсменом, як полотно, намальоване масляними фарбами найбільшою кількістю людей. Розмір картини 5×4 метри, а в її створені прийняло участь 9875 дітей і дорослих.

3 4
7.2 6

Відвідувачі заходу в м. Краматорськ могли побачити не тільки картину з усміхненими обличчями українців, але й інші роботи юної художниці, що були презентовані в форматі виставки-продажу. В рамках мистецької акції також були проведені майстер-класи для відвідувачів, організована презентація творчих робіт місцевих майстринь, а також проведений благодійний аукціон під гаслом «Мистецтво лікує» (Частина коштів від реалізації картин Лілії Дорошенко буде перераховано на лікування воїнів АТО).

8 7.3

БО «БФ «Карітас Краматорськ», який виступив головним організатором заходу в м. Краматорськ, висловлює подяку всім партнерам заходу:

 • Відділу з гуманітарних питань Краматорської міської ради і його голові Андрію Миколайовичу Гориславцю; Міському парку культури та відпочинку «Ювілейний» та його директору Маринину Віктору Івановичу – за допомогу в забезпеченні місця проведення заходу та надання музичного обладнання;
 • ГО «Асоціації жінок Пані» за інформаційну підтримку;
 • Центру психосоціальної адаптації в м. Краматорськ, Клубу любителів рукоділля «Город мастеров», Клубу любителів народної вишивки «Чарівниця», а також волонтеру Катерині Лукотській за проведення майстер-класів;
 • Учениці ЗОШ №25 Аліні Семігановській за чудове виконя пісні «Моя Україна».

Також команда «Багатофункціонального соціального центру» БФ «Карітас Краматорськ» висловлює велику подяку всім, хто прийшов підтримати наш проект і прийняв участь в майстер-класах!