Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

 • joomla org

  Карітас Краматорськ

  Благодійний фонд
  li
  Допомога мешканцям буферної зони
  li
  Допомога переселенцям
  li
  Допомога місцевим мешканцям
  li
  Допомога інвалідам та важкохворим
  li
  Бізнес гранти, перекваліфікація
  li
  Працевлаштування

25551918 747283425462373 2397935435910981722 nНавіть у важкі часи, завдяки небайдужим людям завжди знайдеться місце для чогось світлого, місце для дива. Другий рік поспіль БО «БФ «Карітас Краматорськ» проводить благодійну акцію «Даруємо віру в чудеса». Метою акції залишаться прагнення створити свято Св. Миколая та допомогти дітям з сімей вимушених переселенців та кризових родин повірити в дива. Карітасу радісно від того, що цього року усім разом нам вдалось збільшити кількість виконаних дитячих бажань.

Цього року було зібрано понад 380 листів з бажаннями від дітей до Св.Миколая, з яких 178 з Краматорська, 73 від смт.Новолуганське, а також 107 дітей зі Слов’янська й 22 з Дружківки, Святогірська та Костянтинівки. Усі дитячі листи, а також прикріплені до них малюнки, були розміщенні на ялинках у партнерів  акції в місті Краматорськ та передані доброчинцям з інших регіонів.

Ми в свою чергу, хочемо ще раз подякувати цьогорічним помічникам Святого Миколая, а саме:

- Mariusz Markiewicz за допомогу в придбанні солодких подарунків.

- Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії за надання подарунків для сімей вимушених переселенців та кризових родин м. Краматорськ, м. Дружківка та інших.

-  Всеукраїнській громадській організації «Поруч» та Навчальному-виховному комплексу «Софія» с. Софіївська Борщагівка Київської обл. за придбання подарунків для дітей «буферної» зони ― смт. Новолуганське.

- Краматорському клубу підприємців за фінансову допомогу в придбанні подарунків для дітей з сімей у складних життєвих обставинах з Краматорська.

- Державному професійному-технічному навчальному заклад «Краматорський центр професійно-технічної освіти»  за виконання персональних дитячих побажань.

- Донецькому обласному центру зайнятості за виконання персональних дитячих побажань.

- Краматорській загально освітньої школи №24 за виконання персональних дитячих побажань.

А також партнерам акції, які розмістили у себе на ялинках листи з побажанням та стали добрими «провідниками» між звичайними небайдужими громадянами та дитячими листівками, дякуємо :

- Сімейному кафе «Family Club Saga»

- Лінгвістичному центру «English Club»

- Спеціалізований магазин «Дом кофе»

- Салону краси «Фігаро»

- Салону краси «Color Bar»

Особлива подяка за медіа підтримку радіостанції «Kramatorsk.online»!

Звісно ми не можемо забути про вклад таємних благодійників, звичайних мешканців міста, які брали листи з ялинок та здійснювали дитячі бажання. Завдяки спільним зусиллям стількох небайдужих людей, діти продовжують вірити в дива.

Святкові вручення подарунків відбулись у Краматорську 19 грудня в храмі Св. пророка Іллі, де працівники Багатофункціонального соціального центру разом з волонтерами розіграли святкову виставу, а також в офісі Багатофункціонального соціального центру, де запрошеними аніматорами було проведено веселу розважальну програму та вручення подарунків, а закривали акцію святковим концертом у смт. Новолуганське.

Таких успіх ще раз показує, що спільними зусиллями БО «БФ «Карітас Краматорськ» й усіх небайдужих до чужих негараздів людей, ми можемо творити справжні дива та дарувати в них віру іншим, а отже, акція «Даруємо віру в чудеса» триває….