Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

 • joomla org

  Карітас Краматорськ

  Благодійний фонд
  li
  Допомога мешканцям буферної зони
  li
  Допомога переселенцям
  li
  Допомога місцевим мешканцям
  li
  Допомога інвалідам та важкохворим
  li
  Бізнес гранти, перекваліфікація
  li
  Працевлаштування

ГрантиКарітас Краматорськ оголошує конкурс мікро грантів для громад, що опинились в зоні збройного конфлікту, внутрішньо переміщених осіб та громад, які прийняли ВПО.

Ініціатива реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів з питань подолання кризи та самодопомоги для осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні».

Мета конкурсу - підтримка громад, що постраждали від збройного конфлікту на сході України, сприяння адаптації внутрішньо переміщених осіб до нових життєвих обставин, створення сприятливих умов для інтеграції внутрішньо переміщених осіб до місцевих громад за новим місцем проживання, розвиток локальних громад.

Участь у проекті можуть приймати фізичні особи, громадські організації та ініціативні групи.Які проживають у Артемівському, Добропільському, Костянтинівському, Красноармійському, Краснолиманському, Олександрівському, Слов’янському райони Донецької області. Розмір гранту становить 21 500 грн. Гранти надаються на конкурсній основі. Заявки приймаються до 15 березня 2018 року.

Пріоритет буде надаватися проектам: 
- які створюють робочі місця
- покращують інфраструктуру населених пунктів 
- пропагують здоровий спосіб життя
- сприяють освіті, населення 
- підвищують роль інститутів громадянського суспільства.
Посилання на аплікаційну форму: https://goo.gl/mPLVhB
Телефон для довідок: 066 993 28 00 (гаряча лінія)