Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

 • joomla org

  Карітас Краматорськ

  Благодійний фонд
  li
  Допомога мешканцям буферної зони
  li
  Допомога переселенцям
  li
  Допомога місцевим мешканцям
  li
  Допомога інвалідам та важкохворим
  li
  Бізнес гранти, перекваліфікація
  li
  Працевлаштування

IMG 109522 червня 2018 року в 14:00 в Краматорську в приміщенні Простору підтримки БФ «Карітас Краматорськ»                      (вул. Південна, 9), відбулось урочисте відкриття творчої майстерні по роботі з деревом «ДревоДім».

Мета діяльності майстерні ― це створення умов для розвитку у дітей творчих, трудових, професійних і соціальних навичок, які б дозволили їм реалізувати себе в подальшому дорослому житті.

Найсучасніше обладнання та необхідні інструменти від провідних фірм «DREMEL» та «BOSH» використані для оздоблення кожного робочого місця. Керівник майстерні ― досвідчений педагог та спеціаліст по роботі з деревом, учні якого неодноразова ставали призерами регіональних та всеукраїнських конкурсів.

Відкривав майстерню директор фонду о. Василь Іванюк, який у свої промові сказав наступне:

«За більше ніж 3 роки існування фонду, ми багато встигли, але ще більше має бути зроблено. Попри важку ситуацію, яка складається через військові дії, ми не можемо дозволити забувати про розвиток наших громад. Діти — наше спільне майбутнє, ця майстерня стане місцем розквіту їх творчого потенціалу та надасть можливість отримати перші практичні навички».

В рамках заходу батьки змогли поспілкуватись з викладачем майстерні Віталієм Бровко, фахівцем по роботі з деревом з багаторічним досвідом. Керівник майстерні провів коротку екскурсію та продемонстрував майбутнім учням та їх батькам приклади виробів, що будуть створюватись у майстерні. «Ця майстерня прийде до вподоби не тільки дітям, але і батькам. Навряд чи хтось з дорослих зможе залишитись байдужим до інструментів, представлених у майстерні й можливості працювати на них разом з власною дитиною», ― підсумував Віталій Бровко.

Координатором проекту Катериною Овчаренко для батьків і дітей було презентовано програму занять на наступні півроку. Вона розповіла: «Навчання побудовано таким чином, щоб починаючи з азів роботи з деревом, поступово нарощувати складність виконуваних завдань. У свою чергу «майстерня» завжди відкрита до нових ідей, тому учасники самі можуть обирати, які вироби створювати».

Урочисте відкриття ― лише перший крок в розвитку майстерні «ДревоДім», а попереду захопливий та цікавий шлях розвитку креативності, творчого потенціалу та вмінь наших учнів.