Untitled-4      Untitled-2      Untitled-3

У жовтні 2016 року Верховна Рада України схвалила законопроекти, за якими пожертви на благодійність через SMS-повідомлення звільняються від зборів та податків (Закони України №1664-VIII та №1665-VIII від 06.10.2016 року). Разом з іншими неприбутковими організаціями Карітас України відстоював ухвалення цих законопроектів.

1 червня 2018 року, набув чинності закон про SMS-благодійність (законопроект № 2297). Тепер 100% коштів, зібраних шляхом SMS-благодійності, тепер повністю перераховуватимуться кінцевому адресату без збору податків та операційних коштів. Відповідні зміни в українському законодавстві вступили у дію. Карітас України став одним із шести благодійних фондів, що першими отримали короткі SMS-номери для збору пожертв.

Детальніше...

IMG 109522 червня 2018 року в 14:00 в Краматорську в приміщенні Простору підтримки БФ «Карітас Краматорськ»                      (вул. Південна, 9), відбулось урочисте відкриття творчої майстерні по роботі з деревом «ДревоДім».

Мета діяльності майстерні ― це створення умов для розвитку у дітей творчих, трудових, професійних і соціальних навичок, які б дозволили їм реалізувати себе в подальшому дорослому житті.

Детальніше...

DSC 0014Проект «Простір підтримки» серед основних напрямків своєї діяльності виділяє допомогу людям, що через життєві негаразди опинилися в важких життєвих обставинах. Серед їх головних проблем майже завжди є відсутність коштів для задовільнення елементарних базових потреб (їжа, ліки, оплата житла та комунальних послуг) та великі проблеми з пошуком місця працевлаштування. Саме тому проектом було передбачено та впроваджено ініціативу «Гроші за роботу». 

Детальніше...

DSCN2249Просвітницький напрямок роботи Простору підтримки передусім зорієнтований на діяльність з молоддю в «сірій зоні». Військовий конфлікт зменшив можливості населення, але разом з тим посилив їх прагнення до саморозвитку та бажання стати активними членами громади. Виходячи з такого запиту спеціалістами проекту було розроблено серію тренінгів «Соціальна адаптація молоді через волонтерський рух».

Детальніше...

DSCN20991Темі виховання та покращення взаємодії між батьками та дітьми була присвячена серія тренінгів «Школа відповідального батьківства», яка проводиться в Карітас Краматорськ вже вдруге. Ведуча та автор навчального курсу психолог Простору підтримки — Олена Селіванова.

Навчання в другому сезоні успішно пройшли 13 батьків. Підводячи підсумки, на випускному занятті 26 квітня Олена запропонувала випускникам відповісти на три запитання з метою оцінки пройденого курсу ―«Що сподобалось найбільше?», «Що не сподобалось?», «Що слід було б додати в майбутньому?». Узагальнюючи, хочеться презентувати основні думки, які озвучили учасники.

Детальніше...