Poster Agro 3 2018Умови участі у проекті «ГРАНТИ НА ПІДТРИМКУ ПРИВАТНОГО СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА»

Міжнародний Благодійний Фонд «Карітас України» за підтримки міжнародної організації CRS оголошує про початок проекту «Гранти на підтримку приватного сільського господарства» в Донецькій області.

Мета проекту: відновлення джерела існування внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення, які проживають в сільській місцевості шляхом розвитку приватного сільського господарства.

В рамках проекту на одне домогосподарство виділяється сума від 7 500 до 25 000 грн на відновлення або розвиток власного сільського господарства з метою забезпечення себе необхідними продуктами харчування на тривалий період.

Заявки приймаються до 15 березня 2018 року.

Детальніше...

25551918 747283425462373 2397935435910981722 nНавіть у важкі часи, завдяки небайдужим людям завжди знайдеться місце для чогось світлого, місце для дива. Другий рік поспіль БО «БФ «Карітас Краматорськ» проводить благодійну акцію «Даруємо віру в чудеса». Метою акції залишаться прагнення створити свято Св. Миколая та допомогти дітям з сімей вимушених переселенців та кризових родин повірити в дива. Карітасу радісно від того, що цього року усім разом нам вдалось збільшити кількість виконаних дитячих бажань.

Детальніше...

DSCN0472 Час плине неймовірно швидко ― зовсім нещодавно команда Багатофункціонального соціального центру вітала слухачів першої «Школи волонтера» на вступному занятті, а 5 грудня, в Міжнародний день волонтера, вже відбувся «випуск» учнів та урочисте вручення сертифікатів. Протягом двох с половиною місяців юні волонтери встигли пройти навчальний курс з 10 теоретичних занять та долучитись до багатьох благочинних ініціатив Карітасу. Починаючи «Школу волонтера» наші працівники навіть не могли уявити скільки нових друзів з’явиться та скільки корисного встигнуть зробити волонтери вже під час навчання.

Детальніше...

DSCN1208 Для багатьох відвідувачів Багатофункціонального соціального центру знайомство з Карітасом розпочалося зі знайомства з психологом Кризового центру Оленою Селівановою. Вона працює в «БФ «Карітас Краматорськ» майже від його заснування та встигла почути багато проблем й своїм чуйним ставленням та індивідуальним підходом допомогти багатьом бенефіціарам.

     Проблеми батьків та дітей окремо та разом, проблеми виховання та порозуміння ― аналізуючи запити, з якими приходять люди, психолог виявила, що це вкрай актуальні запити, які потребують окремого напрямку роботи. Так виникла ідея розробки концепції серії навчальних тренінгів «Школа відповідального батьківства».  Метою навчання стало допомогти дійсним та майбутнім батькам краще розуміти дітей та ефективніше запобігати розвитку конфліктних ситуацій у вихованні та спілкуванні.

Детальніше...

FB Granty_Buisiness_UБО БФ Карітас Краматорськ готовий надати допомогу людям, які знаходяться у найбільш скрутному фінансовому становищі, та які проживають у цей час в Донецькій області.

Програма спрямована на відновлення основного джерела доходу, формування фінансової незалежності. Направлена на підтримку ініціатив мікробізнесу (дрібна торгівля, послуги невеликого масштабу, або дрібне виробництво).

Бізнес-гранти надаються ТІЛЬКИ на розширення діючого бізнесу і на відновлення втраченого в результаті військового конфлікту на Сході України (посилання на анкету далі по тексту).

Детальніше...