Untitled-4      Untitled-2      Untitled-3

DSCN2249Просвітницький напрямок роботи Простору підтримки передусім зорієнтований на діяльність з молоддю в «сірій зоні». Військовий конфлікт зменшив можливості населення, але разом з тим посилив їх прагнення до саморозвитку та бажання стати активними членами громади. Виходячи з такого запиту спеціалістами проекту було розроблено серію тренінгів «Соціальна адаптація молоді через волонтерський рух».

Детальніше...

DSC 0014Проект «Простір підтримки» серед основних напрямків своєї діяльності виділяє допомогу людям, що через життєві негаразди опинилися в важких життєвих обставинах. Серед їх головних проблем майже завжди є відсутність коштів для задовільнення елементарних базових потреб (їжа, ліки, оплата житла та комунальних послуг) та великі проблеми з пошуком місця працевлаштування. Саме тому проектом було передбачено та впроваджено ініціативу «Гроші за роботу». 

Детальніше...

DSC06499У 2007 році резолюцією ООН було ухвалено, що 2 квітня в усьому світі відзначатиметься як День поширення інформації про проблему аутизму. Саме ця дата стала приводом для об’єднання багатьох небайдужих до цієї проблеми людей в м. Краматорськ. До Простору підтримки звернулись батьки – активісти ГО «Асоціація «Крок у майбутнє» з запитим на проведення заходу для їх дітей, а оскільки Карітас плідно співпрацює з цим громадським об’єднанням, то запит був одразу прийнятий та почалася підготовка до заходу.

Детальніше...

DSCN20991Темі виховання та покращення взаємодії між батьками та дітьми була присвячена серія тренінгів «Школа відповідального батьківства», яка проводиться в Карітас Краматорськ вже вдруге. Ведуча та автор навчального курсу психолог Простору підтримки — Олена Селіванова.

Навчання в другому сезоні успішно пройшли 13 батьків. Підводячи підсумки, на випускному занятті 26 квітня Олена запропонувала випускникам відповісти на три запитання з метою оцінки пройденого курсу ―«Що сподобалось найбільше?», «Що не сподобалось?», «Що слід було б додати в майбутньому?». Узагальнюючи, хочеться презентувати основні думки, які озвучили учасники.

Детальніше...

ГрантиКарітас Краматорськ оголошує конкурс мікро грантів для громад, що опинились в зоні збройного конфлікту, внутрішньо переміщених осіб та громад, які прийняли ВПО.

Ініціатива реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів з питань подолання кризи та самодопомоги для осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні».

Детальніше...