FB Granty_Buisiness_UБО БФ Карітас Краматорськ готовий надати допомогу людям, які знаходяться у найбільш скрутному фінансовому становищі, та які проживають у цей час в Донецькій області.

Програма спрямована на відновлення основного джерела доходу, формування фінансової незалежності. Направлена на підтримку ініціатив мікробізнесу (дрібна торгівля, послуги невеликого масштабу, або дрібне виробництво).

Бізнес-гранти надаються ТІЛЬКИ на розширення діючого бізнесу і на відновлення втраченого в результаті військового конфлікту на Сході України (посилання на анкету далі по тексту).

Розмір гранту становитиме від 7 000 до 33 000 гривень в залежності від індивідуальних потреб.

Умови участі у проекті:

Гранти надаються на конкурсній основі – рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Підвищена увага буде приділятися підтримці особливо вразливих кандидатів.

Етапи відбору проектів:

  1. Для участі у проекті вам необхідно заповнити анкету:
  2. З усіма заявниками, які пройдуть цей етап, будуть проведені телефоні консультації та виїзні інтерв’ю для більш докладного вивчення ваших планів.
  3. Результати цих інтерв’ю будуть оброблені оціночною комісією, яка прийме остаточне рішення о можливості надання гранту.
  4. Умови відбору проектів:
  5. Термін реалізації бізнес-проекту не повинен перевищувати загальний термін програми (не більше 2-х місяців).
  6. Ефективність, з якою ви плануєте витратити грант – є основним критерієм відбору: використання гранту повинно якомога краще вплинути на зростання вашого доходу.
  7. Реалістичність запланованого бізнес-плану, відповідність поточного/планованого бізнесу гуманітарним принципам і чинному законодавству України..
  8. Відсутність людини в списку раніше виданих бізнес-грантів, як МБФ «Карітас України», так і інших міжнародних організацій партнерів.

Програма діє до 10.11.2017 р.