Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

MG 4493Керамістів Слов'янська будуть вчити, як декорувати свої роботи.

Навчати слов'янських кераміки будуть фахівці художнього розпису.

Інтернет видання "Слов'янськ Діловий":

Програма реалізується громадською організацією "Молодь Сходу України" за підтримки БО «БФ« Карітас Краматорськ» у рамках реалізації Стратегії розвитку Слов'янського керамічного кластера" Керамічний край ".

Програма розрахована на шість тижнів, заняття будуть проходити двічі на тиждень.

Детальніше...

2016-08-16-PopasnajaКрім іншої, надається допомога потребуючим, чиє житло постраждало внаслідок проведення бойових дій під час військового конфлікту на Сході України. Соціальні працівники фонду фіксують характер і розміри пошкоджень, складають базу даних постраждалих. Надання благодійної допомоги відбувається в рамках проекту OFDA/CRS 1424, 1550.

Більш детально – на сайті Попаснянської міської ради

ProstirБлагодійний фонд «Карітас Краматорськ» створив у м.Слов'янську на Донеччині центр «Простір, дружній до дитини» для роботи з дітьми. В центрі співробітники-аніматори грають з дітьми в ігри, спілкуються, цікаво організовують їх відпочинок.

Посилання на публікацію на сайті газети "Деловой Славянск"

podyakaЗ березня до липня 2016 року БФ «Карітас Краматорськ» працював в рамках проекту "Підготовка до зими в буферній зоні Луганської та Донецької областей II" в місті Попасна. Реалізація проекту відбувалась за підтримки європейського інвестора Cordaid.

За період роботи фонд забезпечив понад 220 громадян пільгових категорій рецептурними медикаментами. Бенефіціари отримали 1000 медичних аптечок з ліками. Фонд доправив до міста 800 тон паливних брикетів. Власникам 73 домогосподарств надано будівельні матеріали для відновлення будівель, зруйнованих під час військового конфлікту на Сході України.

Попаснянський міський голова Юрій Онищенко висловив щиру подяку соціальним працівникам і директору БФ «Карітас Краматорськ» о.Василю Іванюку за надану фондом допомогу.

Посилання на публікацію на сайті Попаснянської міської ради