Untitled-4      Untitled-2      Допомогти!

 • joomla org

  Карітас Краматорськ

  Благодійний фонд
  li
  Допомога мешканцям буферної зони
  li
  Допомога переселенцям
  li
  Допомога місцевим мешканцям
  li
  Допомога інвалідам та важкохворим
  li
  Бізнес гранти, перекваліфікація
  li
  Працевлаштування

DSCN4877 «Блакить неба для всіх» — це серія заходів, яку вже другий рік поспіль Простір  підтримки БФ «Карітас Краматорськ» разом з партнерами проводить в Міжнародний  день поширення інформації про проблему аутизму.  Наші цілі незмінні — інформування громади про особливості дітей з аутизмом та підтримка родин, що виховують таких дітей.

На початку квітня в Просторі підтримки соціальним педагогом Юлією Козловою було проведено інклюзивний захід для дітей і батьків з назвою «Просто інший», де розповіла про особливості  світосприйняття дітками з аутизмом та озвучила рекомендації по спілкуванню з ними. Наступним кроком став майстер-клас з художнього розпису чашок. Батьки та діти змогли втілити свої спільні вигадки, працюючи разом. Трохи кропіткої праці та чашки вже прикрашають веселки, квіти та сонечка.  А доки чашки сушились в спеціальній пічці, на дітей чекав приємний сюрприз від батьків з ГО «Крок у майбутнє» ― сік та частування тортом.

Кожного року ми шукаємо нові формати, впроваджуємо різні форми інформування, збільшуємо територію акції, щоб максимально підвищити обізнаність людей. Саме тому, дуже вдячні волонтерам з народного театру «Бам−Бук» та Донецького національного медичного університету, завдяки яким старшокласникам ЗОШ №1, 12, 23 м. Краматорськ та №1, 13 в м. Слов’янськ  буде представлено виставу, в якій розповідається про один день з життя родини, яка виховує дитину з аутизмом. Сценарієм для вистави та її підготовкою займалась фахівець з залучення волонтерів Ольга Єфімова.

Як пройшла перша вистава, відгуки учасників та акторів можна дізнатись з сюжету: