Друк

DSCN4352За три роки ініціатива, що розпочалась з подачі працівників «Карітас Краматорськ», поступово перетворилась в добру традицію не тільки для працівників фонду, а й для багатьох мешканців міста Краматорськ. Мова іде про благодійну акцію «Даруємо віру в чудеса». Збільшується кількість дітей, яким вдається спільними силами влаштувати свято, росте коло партнерів акціі в місті Краматорськ. Наприклад, в 2018 році до нашого постійного партнера «Карітас Коломиї» вкотре приєдналась місцева ІТ кампанія QuartSoft, яка підтримує соціально важливі ініціативі в місті. Звісно серед наших партнерів були й інші підприємці, яким хочеться висловити подяку. Так, завдячуючи «Дом кофе» Краматорськ та їх чарівній «ялинці бажань» кожен мешканець міста міг долучитись до благодійної справи - обрати лист від дитини та виконати заповітне побажання.

DSCN4283.JPG DSCN4290.JPG DSCN4297.JPG

DSCN4304.JPG DSCN4308.JPG DSCN4310.JPG

Об’єднавши зусилля та з допомогою Св. Миколая в цьому році нам разом вдалось здійснити ще більше дитячих мрій - 187 дітей повірили в чудеса, а акція з міста Краматорська розширилась на Бахмут, Слов’янськ та населені пункти «буферної зони» - селища Орлівка та Дружба.

В цьому році відбулося декілька особливих випадків, якими хочеться поділитися. Наприклад, декілька родин, що в минулому році отримали подарунки, цьогоріч самі стали жертодавцями, та виконали дитячі бажання, щоб віддячити Карітасу та Св.Миколаю за щедрість! Інша мешканка Краматорська завітала до наших партнерів з «Дом кофе» аби взяти листа з бажанням і виконати дитячу мрію, але на той момент листів вже не залишилось, бо знаючи про акцію їх розібрали в перші ж дні. Жінку це не зупинило, вона завітала до Простору підтримки, де ще залишалося кілька листів та зробила добру справу. Ці випадки для нас є показовими, бо ми щиро мріємо, аби з кожним роком охочих допомогти, тим хто потребує ставало більше та разом наша громада могла швидко реагувати на всі кризові випадки!

DSCN4322.JPG DSCN4332.JPG DSCN4339.JPG

DSCN4340.JPG DSCN4345.JPG DSCN4352.JPG

Дякуємо всім, хто долучився, разом ми творимо дива! З повагою та вдячністю помічники Св. Миколая з Простору підтримки «Карітас Краматорськ».